ОСНОВНЕ ПРО ВСТУП ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПРАВО»

          

У 2019 році єдиний вступний іспит на магістратуру з «Права» з іноземної мови не матиме частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».

Тестові завдання іспиту з іноземної мови укладатимуть відповідно до Програм ЗНО з іноземних мов для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН від 03 лютого 2016 року № 77.

Окрім іспиту з іноземної мови вступники на магістратуру з «Права» також повинні будуть скласти єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей. Це передбачено Наказом МОН №1096 від 11.10.2018 Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році.

Тестові завдання блоку Право укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 7 лютого 2018 року № 115. Тести міститимуть завдання з 8 базових правничих дисциплін:


Тестові завдання блоку Загальних навчальних правничих компетентностей укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 8 квітня 2016 року № 409. Тести міститимуть розділи для оцінювання критичного, аналітичного та логічного мислення.

У 2019 році реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування розпочинається 13 травня та закінчується о 18:00 03 червня.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 02 липня, єдиного фахового вступного випробування – 04 липня.

Нагадуємо, що зареєструватися на ЄВІ  та ЄФВВ на магістратуру з «Права» можна буде в приймальній комісії з 13 травня до 3 червня 2019 року.

Самі ж тестування проходитимуть у 2 етапи: 02 липня – з іноземної мови, 04 липня – з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Бажаємо вступникам успішного проходження вступних випробувань!

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

Детальніше про вступ на спеціальність «ПРАВО» тут

          

ОСНОВНЕ ПРО ВСТУП ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Вступ до магістратури за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»  здійснюється на підставі складання ЗНО з іноземної мови та фахового вступного  випробування.

Тестові завдання іспиту з іноземної мови укладатимуть відповідно до Програм ЗНО з іноземних мов для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН від 03 лютого 2016 року № 77.

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови розпочинається 13 травня та закінчується о 18:00 03 червня;

складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), розпочинається 13 травня та закінчується 31 травня;

основна сесія Єдиного вступного іспиту  з іноземної мови проводиться 02 липня.

Фахові вступні випробування проводяться  з 05 липня по 26 липня.

Бажаємо вступникам успішного проходження вступних випробувань!

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

Детальніше про вступ на спеціальність «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» https://vstup.puet.edu.ua/spec/publichne-upravlinnya-ta-administruvannya/